מאמרים וטיפים

ארגון טיולים היא משימה הדורשת הבנה מעמיקה ומקצועיות רבה. ארגון טיולים חייב להתבצע על פי סטנדרטים מסוימים, סטנדרטים שלעתים יכולים להיות רק לגורם חיצוני. אם אתם נוסעים לטיול בטבע עם הרבה אנשים ובמסלולים קשים אתם תהיו חייבים שמי שיארגן לכם את הטיול יהיה מומחה ברמה הגבוהה ביותר שיש אחרת הטיול שלכם לא יהיה מוצלח.

(או: איך לתמוך בחבורת רצים אמיצים בשביל ישראל)  

הרעיון של פרויקט 1009 (כאורך שביל ישראל בתכנון המוקדם) עלה לפני יותר משנה. מבחינת הרצים, התכנון, ההכנות, האימונים, צריכים להיות מדויקים ועם ירידה לפרטים הכי קטנים.

טיולי שטח בארץ הם אחת ההנאות הגדולות ביותר שאפשר לחוות. טיולי שטח בארץ יכולים להוות חוויה עצומה לילדים, משפחות או סתם זוגות שרוצים לצאת ולטייל את הארץ. ארץ ישראל היא פנינת טבע אמתית וההנאה מטיולים בה היא עצומה ומיוחדת וכזאת שלא נקבל בשום בילוי אחר.

אוהל גג נראה לך תמיד כמשהו ששייך לאלה שיכולים להרשות לעצמם. לאלה שהשקיעו כל כך הרבה ברכב שטח שלהם, שאין להם בעיה להוציא עוד כמה אלפים טובים על מנת לישון באוהל מסודר על גג הרכב, עם מזרון, מצעים וכריות, כמו בבית.

יוצאים לטיול עמוס בשטח? רוצים ארוחה חמה ומוצלחת שכולם ידברו עליה אחרי הטיול?

כשנוסעים לטיול ארוך, וחום של המנוע מחליף את החום של התנור, לא נשאר אלא לנצל אותו לבישול ארוחה טעימה ומיוחדת.

בדרכי הטבע נותנת שירותים של ליווי לוגיסטי לרצים במירוץ.
השירותים נועדו להקל על הארגון של הצד המנהלי מבחינת הרצים, ובכך לפנות את עיקר המשאבים שלהם לריצה בלבד.

Natural Ways escorts international Mountain to Valley participants and any accompanying persons throughout their entire stay in Israel, from the moment you land until it's time for your flight back home.

האירוע החשוב ביותר שייראה בחודש אוגוסט בשמיים הוא מטר המטאורים – פרסאידים, שייראה השנה בלילה שבין 12 ל- 13 בחודש, בין יום שישי לשבת.  

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all